Katholieke basisschool de Den
Burgemeester Beckersweg 45
6261NX Mheer
043-457 1516
de-den@kom-leren.nl

dé basisschool van Mheer, Noorbeek & Banholt,

Slenaken, Beutenaken, Reijmerstok en omgeving!

 

Team

Team

Directeur:  Jessica Schuil  jessica.schuil@kom-leren.nl
Locatieleider: Charles Dello charles.dello@kom-leren.nl
Intern begeleider onderbouw Ellen Zwackhalen
Intern begeleider bovenbouw Manja Janssen m.janssen@kom-leren.nl
     
Leerkrachten groep 1-2 Alicia Caggiari a.caggiari@kom-leren.nl
  Annelies Steijns a.steijns@kom-leren.nl
Onderwijsassistente 1-2 Ilse van de Logt i.vandelogt@kom-leren.nl
Onderwijsassistente 1-2 & 2-3 Tina van Golde t.vangolde@kom-leren.nl
     
Leerkrachten groep 2-3 Ine Mullers i.mullers@kom-leren.nl
  Ellen Zwackhalen
Leerkrachten groep 4 Lilian Lucassen l.lucassen@kom-leren.nl
  Alicia Caggiari a.caggiari@kom-leren.nl
Leerkrachten groep 5 Audrey Nelis a.nelis@kom-leren.nl
  Suzanne Smits s.smits@kom-leren.nl
Leerkracht groep 6 Lian Mourmans l.mourmans@kom-leren.nl
Leerkrachten groep 7 Iris Schrooten i.schrooten@kom-leren.nl
  Charles Dello charles.dello@kom-leren.nl
Leerkrachten groep 8 Manja Janssen
  Vivian Bouwens vivian.reniers@kom-leren.nl